Bus do Chorwacji – wypożycz busa

Bus do Chorwacji

Bus do Chorwacji – podróż busem, czy to dobry pomysł? Planujesz urlop w Chorwacji, ale nie jesteś pewien czy wyjazd własnym autem to dobry pomysł? A może bierzesz pod uwagę lot? W takiej sytuacji genialnym rozwiązaniem okaże się wynajęcie busa osobowego w wypożyczalni Speed Rental. Stan techniczny busa to najważniejsza sprawa w długiej podróży. Możemy wam zagwarantować, że każdy z naszych busów jest w doskonałym stanie techniznym, wszystkie auta regularnie serwisujemy. Pamiętajmy, że wakacje to czas, gdy pogoda potrafi osiągać do 30 stopni dlatego klimatyzacja podczas drogi to bogato wyposażone auto to podstawa na taką trasę. Jest to kolejny powód, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

busem po chorwacji

Objazdówka po Chorwacji

  • Dubrownik: najchętniej odwiedzane miasto w Chorwacji. Miasto słynie jednak z zabytków, architektury, lokalnej kuchni i życia nocnego. Stare miasto w Dubrowniku – jako zespół miejski – w całości zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.
  • Park Narodowy Jezior Plitwickich: jego największą atrakcją jest 16 jezior krasowych połączonych ze sobą licznymi wodospadami. Jeziora dzielą się na dwa zespoły połączone kaskadowo – Górne i Dolne Jeziora.
  • Pula: jest położona na siedmiu wzgórzach (Kaštel, Zaro, Arena, Sv. Martin, Opatija sv. Mihovila, Mondipola i Pra Grande) w południowej części Istrii. Znajduje się w głębokiej zatoce, otoczona przez małe wyspy.
  • Split: miasto i port w Chorwacji, położony w Dalmacji nad Morzem Adriatyckim na niewielkim półwyspie, stolica żupanii splicko-dalmatyńskiej i zarazem drugie co do wielkości miasto Chorwacji pod względem liczby mieszkańców.

Dlaczego warto wypożyczyć busa w Speed Rental i jechać do Chorwacji?

Poniżej kilka powodów dlaczego warto z nami współpracować:

  • minimum formalności przy wypożyczaniu,
  • doskonały stan techniczny busów, więc niczym nie musisz się martwić,
  • bogato wyposażone auta, dzięki czemu podróż będzie komfortowa,
  • profesjonalna obsługa, która w rzetelny sposób doradzi i odpowie na pytania.

Zarezerwuj busa

Aby zarezerwować busa wystarczy, że skontaktujesz się z nami wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy: >KLIKNIJzadzwonisz: 660 155 230 lub napiszesz maila: info@speedrentaleu

Sprawdź nasze busy >>tutaj<<