Ile kosztuje wynajęcie busa osobowego?

Ile kosztuje wynajęcie busa osobowego? Cena za wynajęcie busa w wypożyczalni SpeedRental różni się w zależności od długości wynajmu. Z naszej strony oferujemy Ci komfortowe busy osobowe, które regularnie serwisujemy. Dzięki temu masz pewność, że każde z naszych aut jest w doskonałym stanie technicznym. Oprócz doskonałego stanu technicznego busy są bogato wyposażone, co zapewni Ci komfortową jazdę na krótkich, jak i długich trasach.

Wynajem busa na wakacje

Im okres wynajmu jest dłuższy, tym cena za dzień wynajmu maleje. Wynajęcie busa na wakacje w wypożyczalni SpeedRental okaże się świetnym pomysłem, gdyż nasze samochody są przystosowane do podróży w dalekie trasy. Najważniejsze zaleta naszych busów to bezpieczeństwo i komfort jazdy. Samochody regularnie serwisujemy, a wyposażenie aut jest na najwyższym poziomie. Bardzo istotną kwestią jest fakt, że w naszej wypożyczalni nie obowiązuje limit kilometrów. Jedziesz tyle kilometrów, ile chcesz bez dodatkowych kosztów!

Sprawdź jak wyposażone są nasze busy >>KLIKNIJ<<

Pamiętaj, aby wypożyczyć busa z odpowiednim wyprzedzeniem, gdyż dzwoniąc w ostatniej chwili prawdopodobieństwo dostępności naszych busów jest niewielkie.

ile kosztuje wynajem busa

Wystawiamy faktury VAT

Potrzebujesz faktury VAT? Nie ma problemu, otrzymasz od nas fakturę od ręki.

Ile kosztuje wynajęcie busa?

W takim razie ile kosztuje wynajęcie busa? Nie ma konkretnego cennika, gdyż jak wcześniej wspomnieliśmy, cena uzależniona jest od długości i okresu wynajmu. U nas ceny zaczynają się od 170 zł netto za dzień, szczegółowy cennik wynajmu znajdziesz >>tutaj<<. Pamiętaj, że w naszej wypożyczalni busów nie obowiązuje limit kilometrów, co oznacza, że nie ma dla nas znaczenia ile kilometrów zrobisz, cena zostaje taka, na jaką się umawialiśmy przy podpisywaniu umowy. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu: napisz: info@speedrental.eu lub zadzwoń: 660 155 230