Wynajem busa na tydzień – SpeedRental

Wynajem busa na tydzień – kiedy warto wynająć? Kiedy szykuje Ci się tygodniowy wyjazd w większym gronie (delegacja, szkolenie, urlop itd.). A podróż w więcej osób oznacza, że wyjazd jest możliwy jedynie na 2 auta. Aby podróż sama w sobie była przyjemnością, warto zastanowić się nad wynajęciem busa. Wypożyczalnia busów SpeedRental z Lubonia (okolice Poznania) oferuje Ci to, co najlepsze. W naszej wypożyczalni wynajmujesz busy bez limitu kilometrów, w idealnym stanie technicznym oraz z bogatym wyposażeniem.

Podróż służbowa busem z wypożyczalni

Spraw, aby podróż służbowa była bardziej komfortowa, a przede wszystkim bezpieczna. Sama droga do miejsca docelowego to okazja do integracji. W czasie podróży możecie pograć w różnego rodzaju gry, posłuchać ulubionych utworów muzycznych, porozmawiać lub po prostu spędzić ze sobą miło czas poznając się nawzajem. Co więcej, jeżeli wśród uczestników wycieczki jest więcej osób z aktualnym prawem jazdy to tym lepiej, gdyż wymieniając się na trasie, podróż nie będzie męcząca i uciążliwa. Jak widzicie podróż wynajętym autem, niesie za sobą wiele korzyści.

wynajem busa na tydzień

Wakacje / urlop w większym gronie

Wynajem busa na tydzień będzie idealnym rozwiązaniem, gdy razem z rodziną/przyjaciółmi planujesz krótki wypoczynek w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Wyjazd w więcej osób wiąże się z większym bagażem, a to oznacza, że potrzebujesz więcej miejsca do komfortowej jazdy oraz dodatkowego miejsca na walizki. W takich momentach najlepszym rozwiązaniem okaże się wypożyczenie 8-osobowego busa, którego stan techniczny i wyposażenie gwarantują komfortową i bezpieczną jazdę.

Wynajem busa na tydzień – jak wypożyczyć?

Aby zarezerwować busa wystarczy, że skontaktujesz się z nami wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy: >KLIKNIJzadzwonisz: 660 155 230 lub napiszesz maila: info@speedrentaleu