Wynajem krótkoterminowy busa

Wynajem krótkoterminowy, czyli?

Pod pojęciem wynajem krótkoterminowy rozumiemy wynajęcie samochodu na okres nie dłuższy niż 3 miesiące. Oferta wynajmu skierowana jest do osób prywatnych oraz firm. Wynajem krótkoterminowy to komfortowe rozwiązanie, gdyż sam proces wynajmu busa w Speed Rental jest bardzo prosty i szybki.

Wypożyczalnia Speed Rental z Lubonia pod Poznaniem oferuje Ci bogato wyposażone Mercedesy Vito, które idealnie sprawdzą się w podróży na wakacje, krótki weekendowy wypad czy wyjazd służbowy. Gwarantujemy Ci, że nasze busy spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem.

wynajem busa

Kiedy warto skorzystać z oferty Speed Rental?

  • Kiedy wybierasz się z rodziną na wakacje.
  • Gdy chcesz się wybrać z przyjaciółmi na wycieczkę.
  • Kiedy oczekujesz bogatego wyposażenia i komfortowej jazdy.
  • W sytuacji, gdy wybierasz się w podroż służbową.
  • Kiedy zepsuło Ci się auto.

Aby wynająć busa wystarczy do nas zadzwonić lub napisać:

Telefon: 660 155 230
E-mail: info@speedrental.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu, gdyż zadowolenie klienta jest dla Nas najważniejsze.

Każdy z naszych samochodów jest regularnie serwisowany, dzięki czemu masz pewność, że samochody są w doskonałym stanie technicznym. Jeżeli korzystasz z samochodów okazjonalnie, to wynajem auta z wypożyczalni będzie najlepszym rozwiązaniem, gdyż nie musisz przejmować się dodatkowymi kosztami i obowiązkami jak: ubezpieczenie czy przegląd techniczny samochodu.

Pamiętaj, że wynajem krótkoterminowy jest idealnym rozwiązaniem w bardzo wielu sytuacjach w naszym życiu, warto mieś świadomość, że istnieją na rynku tak komfortowe rozwiązania.

Zainteresowany? Sprawdź wyposażenie naszych aut:

Dodaj komentarz