Wynajem busa bez limitu kilometrów

Wynajem busa bez limitu kilometrów. Jesteśmy wypożyczalnią, której zależy na Kliencie. Dlatego dla nas nie ma znaczenie, gdzie się wybierasz i ile kilometrów dziennie zrobisz, Wierzymy, że nasi Klienci to odpowiedzialni kierowcy, którzy dbają o swoje i pozostałych pasażerów bezpieczeństwo.

O co chodzi z limitem kilometrów?

Limit kilometrów jest zapisem w umowie wynajmu, którą podpisujemy przed odbiorem auta. Limit ten dotyczy liczby kilometrów, jaką maksymalnie może zrobić najemca/kierowca w ciągu doby. Po przekroczeniu limitu kilometrów określonego w umowie najemca zobowiązany jest do opłacenia należności wynikającej z nadwyżki kilometrów. Limit kilometrów będzie uciążliwy szczególnie dla tych osób, które chcą wynająć busa, w dalszą trasę, gdzie liczba kilometrów ma ogromne znaczenie. Jeżeli planujemy dalsze podróże, to znalezienie wypożyczalni, która oferuje wynajem busa bez limitu kilometrów, jest najlepszym rozwiązaniem. Pamiętaj, w naszej wypożyczalni Speed Rental nie musisz przejmować się ograniczeniami.

Czy warto wynająć auto bez limitu kilometrów?

Nie ważne czy wynajmujesz auto do jazdy po mieście, czy wybierasz się na wakacje po Polsce, czy za granicę. Jeżeli masz wybór i możesz zdecydować się na wynajęcie busa w korzystnej cenie bez limitu kilometrów to jest to najlepsze rozwiązanie. W przypadku, gdy wiemy, że ilość przejechanych kilometrów będzie niewielka wtedy warto porównać ofertę kilku wypożyczalni i wybrać tę najlepszą. U nas wynajem busa jest bardzo prosty, nie ukrywamy żadnych kosztów, nie doliczamy niewiadomych kwot. Stawiamy na koleżeńską i profesjonalną współpracę!

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby wynająć busa bez limitu kilometrów?

  • minimalny okres wynajmu to 3 doby
  • kierowca musi mieć ukończone 21 lat
  • palenie w aucie podlega karze 2 000 zł brutto
  • pobieramy kaucję 1 500 zł brutto

Wynajmij busa i ciesz się podróżą bez limitu kilometrów!

Dodaj komentarz