Speed Rental – Wynajem busa Poznań i okolice

Wynajem busa w Speed Rental – szybko i bez zbędnych formalności

Wypożyczalnia busów Speed Rental mieści się w Luboniu pod Poznaniem. Swoje usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic. W ofercie naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo busy 8-osobowe marki Mercedes VITO. Zagwarantuj sobie dostępność naszego busa i wynajmij busa z odpowiednim wyprzedzeniem.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Doradzimy, podpowiemy, odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Busem na wakacje

Okres wakacyjny to bardzo rozchwytywany termin, jeśli chodzi o wynajem aut, a szczególnie busów. Dlatego, jeżeli znasz już datę swojego urlopu i planujesz podróżować wynajętym autem, to nie czekaj na ostatnią chwilę. Wystarczająco wcześnie skontaktuj się z wybraną przez siebie wypożyczalnią i zagwarantuj sobie komfortową podróż. Wypożyczalnia Speed Rental gwarantuje szybką i sprawną rezerwację, bez limitu kilometrów, bez ukrytych kosztów.

speed rental

Wynajem busa w delegacje

Wybierasz się w delegację, szkolenie lub spotkanie integracyjne? Jest was więcej niż 5 osób i nie chcesz jechać na dwa samochody? Najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji może okazać się wynajem busa 8-osobowego, którym w bezpieczny i komfortowy sposób dotrzesz na miejsce. Już podczas podróży możecie rozpocząć integrację bądź też wspólnie przygotowywać się do spotkania, wymieniając się nawzajem doświadczeniem, wiedzą, czy przemyśleniami.

Busem po Poznaniu

Jeżeli podróżujesz w więcej osób i nie jesteś z Poznania, ale wynajmujesz tu busa to znak, że spędzisz kilka dni w tym pięknym mieście. Skoro już będziesz w Poznaniu, będzie was większe grono i macie czym poruszać się po mieście to wystarczy zagospodarować sobie trochę czas i pozwiedzać okolice.

Najciekawsze atrakcje Poznania:

  • Stary Rynek
  • Park Cytadela
  • Palmiarnia
  • Jezioro Maltańskie
  • i wiele, wiele więcej

Speed Rental – Jak zarezerwować busa?

Aby mieć pewność, że nasz bus będzie dostępny w wybranym przez ciebie terminie skontaktuj się z nami: info@speedrental.eu, 660 155 230, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Dodaj komentarz