Wypożyczalnia busów Luboń

Wypożyczalnia busów Luboń. SpeedRental oferuje klientom z Lubonia komfortowe samochody 8-osobowe marki Mercedes VITO. Siedziba naszej firmy znajduje się w Luboniu pod Poznaniem. Obsługujemy klientów z całej wielkopolski. Staramy się, aby każdy klient, który korzysta z naszych usług był w 100% zadowolony z oferowanego przez nas samochodu, jak i z samej obsługi. Nasza oferta skierowana jest do firm, jak i do klientów indywidualnych. Wystawiamy faktury VAT.

Minimum formalności

Wynajem samochodu w naszej wypożyczalni jest bardzo prosty i przyjemny. Nie musisz czytać i podpisywać kilkunastostronicowych, skomplikowanych umów. Cały proces wynajmu trwa kilka minut i odbywa się w miłej, a zarazem profesjonalnej atmosferze. Więcej o warunkach wynajmu przeczytaj >tutaj<

wypożyczalnia busów osobowych poznań i okolice

Wynajem busa bez limitu kilometrów

Wypożyczalnia busów SpeedRental oferuje wynajem samochodów bez limitu kilometrów. Oznacza to, że nie ma dla nas znaczenia, dokąd planujesz jechać. Czas jazdy samochodem powinien być dopasowany do panujących warunków atmosferycznych oraz do samopoczucia i zdrowia kierowcy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo Twoje, Twoich pasażerów, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego.Wypożyczalnia busów Luboń – Dlaczego wybrać SpeedRental?

  • Oferujemy wynajem bogato wyposażonych busów 8-osobowych, gdyż udogodnienia podczas jazdy są bardzo ważne.
  • Oferowane przez nas samochody są w doskonałym stanie technicznym, ponieważ bezpieczeństwo jest najważniejsze.
  • Wystawiamy faktury VAT, bo naszą ofertę kierujemy również do klientów biznesowych.
  • Wynajmujesz busa bez limitu kilometrów, więc możesz jechać, gdzie chcesz.
  • Minimum formalności, prosta i przejrzysta umowa.

Postaw na komfort i bezpieczeństwo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie przez cały okres trwania wynajmu. Jeżeli w międzyczasie pojawią się jakieś pytania z Twojej strony, to chętnie na nie odpowiemy.

W celu dokonania rezerwacji zapraszamy do kontaktu: info@speedrental.eu, 660 155 230 lub wypełnij formularz kontaktowy: >tutaj<

Wypożyczalnia busów z Lubonia i okolic gwarantuje W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz