Wynajem busa na 10 dni

Postaw na wynajem busa na 10 dni i podróżuj tak, jak chcesz i gdzie chcesz! Co można zobaczyć w 10 dni? Okazuje się, że bardzo dużo. Czy w tym czasie warto wynająć busa, czy lepiej podróżować prywatnym samochodem? Wydaje nam się, że wynajęcie busa osobowego w wypożyczalni Speed Rental okaże się idealnym rozwiązaniem. Sprawdź dlaczego!

Podróżuj po Polsce

W 10 dni możemy zobaczyć naprawdę dużo. Przykładowo ruszając z okolic Poznania, możemy wybrać się w okolice Krakowa. Z Poznania do Krakowa mamy ok. 460 km. Podróż zajmie nam ok. 6 godzin, wliczając krótki postój na rozprostowanie kości. Innym przykładem podróży, w którą możemy się udać wypożyczonym busem, będzie: Gdańsk, Gdynia, Sopot? Brzmi genialnie, prawda? Podróżowanie wynajętym bogato wyposażanym busem, bez limitu kilometrów z dużą ilością miejsca na nogi to najlepszy sposób na podróż w większym gronie. A jeśli Kraków i nadmorskie klimaty Wam nie odpowiadają, to może warto wybrać się w góry? Karpacz, Szklarska Poręba, a może Jelenia Góra? Wybór należy do Ciebie.

wynajem busa na 10 dni

Wynajem busa na 10 dni – Podróżuj po Europie

10 dni to idealny czas, aby wybrać się do jednej z europejskich stolic. Przykładowo do Pragi, która na pewno Was oczaruje. Zarówno architektura, jak i czeska kuchnia są niesamowite. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić stolicy Niemiec, to 10 dni będzie również odpowiednie, aby wybrać się na zachód od naszego kraju i zobaczyć co słychać w Berlinie. Co jeszcze warto odwiedzić w 10 dni? Stawiamy na Budapeszt — przepiękna stolica Węgier, w której skosztujesz tradycyjnej potrawy o nazwie langosz.

Jak widzicie w 10 dni można sporo zobaczyć, spróbować lokalnej kuchni i spędzić wyjątkowy czas z najbliższymi.

Dlaczego warto wynająć busa na 10 dni z wypożyczalni Speed Rental?

  • nasze busy są w doskonałym stanie technicznym
  • oferujemy Wam bogate Mercedesy VITO – sprawdź
  • nie obowiązuje Cie dzienny limit kilometrów – sprawdź
  • minimum formalności, jasne i przejrzyste warunki wynajmu
  • konkurencyjne ceny wynajmu

Zarezerwuj busa osobowego: zadzwoń 660 155 230 lub napisz info@speedrental.eu