Twoja wypożyczalnia busów osobowych – SpeedRental

Wypożyczalnia busów SpeedRental = Twoja komfortowa podróż!

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni, gdyż gwarantujemy Ci konkurencyjne ceny oraz najwyższej jakości obsługę Klienta. Oferowane przez nas samochody to busy 8-osobowe marki Mercedes VITO. Każdy z busów jest bogato wyposażony m.in. w klimatyzację dwustrefową, czujniki parkowania, tempomat, radio MP3 AUX, bluetooth, podgrzewane siedzenia, line assist, blind assist, kamerę cofania, nawigację i wiele więcej… Zależy nam na Waszym bezpieczeństwie, dlatego każdy z naszych busów jest w doskonałym stanie technicznym. Oferujemy wynajem busów na bardzo korzystnych warunkach. Sprawdć koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wynajem busa bez limitu kilometrów!

Pamiętaj, że wynajmując auto w naszej wypożyczalni, nie musisz się martwić odległością, którą przejechałeś, gdyż dla nas nie ma to znaczenia. Podróżuj, gdzie chcesz i kiedy chcesz bez zbędnych kosztów. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony, a jazda będzie komfortowa i bezpieczna.

Wypożyczalnia busów w Poznaniu i okolicach

Siedziba główna naszej wypożyczalni znajduje się w Luboniu pod Poznaniem. Działamy na terenie Poznania i okolic. Niezależnie od tego, w jakim celu chcesz wynająć auto u nas, zrobisz to w prosty i przyjemny sposób. W naszej wypożyczalni proces wynajmu ograniczyliśmy do minimum, gdyż zależy nam na Państwa cennym czasie.

Zarezerwuj busa

Aby zarezerwować busa wystarczy, że skontaktujesz się z nami wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy: >KLIKNIJ< zadzwonisz: 660 155 230 lub napiszesz maila: info@speedrentaleu