Wypożycz busa na Sylwestra!

Wypożycz busa na Sylwestra – kiedy warto?

Planujecie spędzić Sylwestra w większym gronie? Poza domem? Taki wyjazd oznacza podróż na co najmniej 2 auta. I jak zawsze nikt nie chce być kierowcą. Najlepszym rozwiązaniem okaże się wynajęcie busa 8-osobowego. W przypadku większej grupy na pewno znajdzie się jedna osoba, która z miłą chęcią przejmie obowiązek bycia kierowcą. Co więcej, jeżeli nie masz pewności co do stanu technicznego swojego auta, to wypożycz busa na Sylwestra, gdyż busy w SpeedRental są w doskonałym stanie technicznym. Wypożyczalnia busów z Poznania dba przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo Klientów.

Gdzie spędzić Sylwestra?

W naszej wypożyczalni bardzo istotnym udogodnieniem jest brak limitu kilometrów, oznacza to, że nie interesuje nas liczba przejechanych przez Ciebie kilometrów. Wybór miejsca, w którym chcesz spędzić Sylwestra nie będzie w żadnym stopniu przez nas ograniczony. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na kierunki, gdzie warto wybrać się na przywitanie Nowego Roku.

POLSKA:

Zakopane: to idealny kierunek na przywitanie Nowego Roku, Zakopane to zimowa stolica Polski położona jest u stóp Tatr, na południe od Krakowa. Od wieków przyciąga bardzo wielu turystów. Oddalone od Poznania o ok 550 km.
Kołobrzeg: oddalony od Poznania o ok 260 km. Kołobrzeg to największe i jedno z najpiękniejszych polskich uzdrowisk o niezrównanym uroku i bogatej historii.

EUROPA:

Praga: oddalona o ok 450 km od Poznania, piękna stolica i największe miasto Czech. Od 1992 r. zabytkowe centrum miasta znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Ze względu na bogactwo atrakcji, należy do najchętniej odwiedzanych miast Europy.
Berlin: oddalony od Poznania o ok 270 km. Stolica i największe miasto Niemiec, Berlin to bardzo ważny ośrodek naukowy, kulturalny i artystyczny w Europie. 

Dlaczego warto wypożyczyć busa na Sylwestra w SpeedRental?

  • wynajem bez limitu kilometrów
  • minimum formalności przy wypożyczaniu,
  • doskonały stan techniczny busów, więc niczym nie musisz się martwić,
  • bogato wyposażone auta, dzięki czemu podróż będzie komfortowa,
  • profesjonalna obsługa, która w rzetelny sposób doradzi i odpowie na pytania.

Jak wynająć busa?

Zagwarantuj sobie dostępność busa skontaktuj się z nami już dziś! wynająć busa w SpeedRental wystarczy do nas zadzwonić: 660 155 230 lub napisać: info@speedrental.eu, możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, który jest dostępny >>tutaj<<. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w razie wątpliwości.